Praca

Firma INTAP jest producentem wysokiej jakości foteli przeznaczonych do autobusów mikrobusów oraz pojazdów specjalnych (pogotowia, policja, straż pożarna).

Konstruktor w dziale konstrukcyjno/technologicznym

Miejsce pracy: Bukowiec/k.Łodzi

Zakres obowiązków:
• projektowanie elementów składowych foteli, wprowadzanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w oprogramowaniu 3D Inventor
• aktywne uczestnictwo w procesie kreowania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji
• projektowanie części nadwozi oraz modyfikowanie istniejących już wyrobów
• dopracowywanie dokumentacji konstrukcyjno technologicznych
• aktywny udział w procesie tworzenia wyrobów

Wymagania:
• student ostatnich lat studiów technicznych
• dyspozycyjność minimum 120h/mies
• dobra znajomość przynajmniej jednego oprogramowania CAD 3D
• mile widziana znajomość oprogramowania CAM 3D
• znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu dobrym
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• nastawienie na rozwój zawodowy oraz motywacja do stałego podnoszenia swoich kompetencji

Oferujemy:
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni
• przyjazną atmosferę w pracy

CV prosimy przesyłać na adres l.dumka@intap.com.pl
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.